Opis stanowiska:

Klient iBroker
Wyposażenie domu i biura do swojego biura we Wrocławiu, poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor sprzedaży

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie/Wrocław
Kategoria: Kadra zarządzająca, Sprzedaż

bezpośrednie kierowanie sprzedażą do kluczowych klientów
krajowych i eksportowych poszukiwanie i nawiązywanie współpracy
współpraca z nowymi klientami opracowywanie i wdrażanie nowych produktów
inicjowanie działań marketingowych w tym uczestnictwo w targach i wystawach.
Wymagania:

umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu działania;
możliwość uczestnictwa w międzynarodowych targach i wystawach;
pracę w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku gwarantujemy rozwó i samodzielność.

Zainteresowane ososby prosimy o wysłanie swojego CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Termin ważności: 0000-00-00